..:::HamachiTurK:::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:::HamachiTurK:::..

AnasayfaHamachiTurK*AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

counter strike source final (by:aRes)

2 posters
YazarMesaj
aRes

aRes

counter strike source final (by:aRes) Empty
MesajKonu: counter strike source final (by:aRes)   counter strike source final (by:aRes) Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 4:47 pm

COUNTER STR�KE SOURCE Final

Son günlerde herkes istiyordu ve de internette link bulmak zordu bunlar ilaç gibi olacak Linkler kırılmadan indirebilirsiniz , CsS Teams bölümünde de bu linkler sayesinde herkesle uyumlu bir biçimde oynayabilirsiniz. En azından su an da ben herkesle oynuyabiliyorum. Emeğe saygınızdan dolayı teşekkür ederim Wink

Bazı korsan sitelere çalıntı olarak alındıgını gördüm o yüzden linkleri burdan kaldırıyorum ve eklenti olarak HTML şeklinde veriyorum oradan indirip upload linklerini alabilirsiniz

------------------------------------------------------------------------------------------------

KURULUM

Arkadaşlar bu işleri bilmeyenler için biraz karışık olabilir ama elimden geldiğince basit ve adımlar halinde anlatmaya çalışacağım.

ADIM 1

Verilen linkte oyunun kendisi değil imaj dosyası vardır. Bu yüzden kurulumu yapmak için Daemon Tools adlı programa ihtiyacımız olacak. Olmayanlar internetten indirsin lütfen. Programın kurulumuyla ilgili bilgiler ve ayarlar aşağıdaki linkteki dosyada var. Daemon Tools u kurduktan sonra ekranın sağ altında yani saatin olduğu yerde şimşek şeklinde bir işaret olduysa işlem tamam demektir

deamon tools indir

ADIM 2

Şimdi gelelim 6 part halinde verilen oyun dosyamıza. 6 bölümün hepsini indirdikten sonra, birinci parta gelip sağ tıklıyoruz ve çıkan seçeneklerden 4. sünü ( extract to.. ) seçiyoruz ve ok diyoruz. Sizden part2 yi tanıtmanızı isticek ve her şey bittiğinde yeni bir klasör meydana gelecek. Bu klasörün içinde “image” adlı bir dosya varsa sorun yok demektır.

ADIM 3

Şimdi bu image dosyasını ne yapacaz? Adım 1 de kurmuş olduğumuz daemon tools un işareti sağ altta olması lazım. Ona sağ tıklayınca aşağıdaki gibi Virtual cd/dvd rom---device no media---mount image sırasını takip ediyoruz. En son mount image deyince karşınıza gelen pencerede indirdiğimiz “image” dosyasını bulacaksınız ve ok diceksiniz.

ADIM 4

Bu andan itibaren artık oyun kurulum ekranı gelecek ve ileri diyerek oyunu kuracaksınız. Her şey bittiğinde masaüstünde oyunun kısayolu olacak. Çift tıkladığınızda da oyuna gireceksiniz. Hepsi bu kadar.İyi oyunlar..

rep filan artık beklerim

En son tarafından Çarş. Şub. 13, 2008 11:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
MaTR*| w0lkhan
Karizma Admin
Karizma Admin
MaTR*| w0lkhan

counter strike source final (by:aRes) Empty
MesajKonu: Geri: counter strike source final (by:aRes)   counter strike source final (by:aRes) Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 12:54 am

Source oynamayı düşünenLeR buyursunlaR..! | qüzeL pylasım..
https://hamachiturk.catsboard.com

counter strike source final (by:aRes)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter Strike Source'ye Hareketli Spray Koymak