..:::HamachiTurK:::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:::HamachiTurK:::..

AnasayfaHamachiTurK*AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin...!

2 posters
YazarMesaj
akyuzeren

Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin...! Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin...!   Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin...! Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 11:48 pm

Arkadaşlar bıktım artık dıelım ımparator arkadasımıs bir link werdi rapıdshare ona giriyom free ye basıyom sonra hata werıyo şey dio

ERROR : Please Enable JavaScript dio bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım....!

By Eren Akyüz..
aRes

aRes

Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin...! Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin...!   Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin...! Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 12:09 am

akyuzeren demiş ki:
Arkadaşlar bıktım artık dıelım ımparator arkadasımıs bir link werdi rapıdshare ona giriyom free ye basıyom sonra hata werıyo şey dio

ERROR : Please Enable JavaScript dio bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım....!

By Eren Akyüz..

arkadaşım yardımcı olmaya çalışim onu dediği zaman yukarıda adres sekmesine bir sekme gelir onu sağ tıkla active script yükle yada çalıştır de olacaktır kanımca..

Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-