..:::HamachiTurK:::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:::HamachiTurK:::..

AnasayfaHamachiTurK*AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FıFa 2008 Download (Demo)

4 posters
YazarMesaj
ouzhan55
Karizma Admin
Karizma Admin
ouzhan55

FıFa 2008 Download (Demo) Empty
MesajKonu: FıFa 2008 Download (Demo)   FıFa 2008 Download (Demo) Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 5:30 pm

Gamezone sitesi,Fifa 08'in Yenilikleri Hakkında Bizleri Oldukça Heyecanlandıracak Bir Öninceleme Yapmış. -Kişisel Kontroller: Yeni kontroller sayesinde paslaşma çeşitlerini kullanın ve ortaları yönetin. Kaleciyi bire bir pozisyonlarda kendiniz kullanın ve gol yememe yeteneklerinizi sınayın!!! -Be a Pro Modu: Profesyonel bir futbolcunun kontrolünü alın,kendi oyuncunuzu yaratın ve sezon boyunca kendinizi sınayın.Pozisyonu ayarlayın,özelliklerinizi geliştirin ve elit bir futbolcu haline gelin. Oyunda 3 arkadaşınızı da yanınıza alabilirsiniz ve birlikte aynı takımda oynayıp özelliklerinizi gösterebilirsiniz!!!(Benim yorumum:Bu özelliğin pc ve ps2 de olması oldukça zor görünüyor) -Değişik Taktikler: Oyun stratejinizi belirleyin ve kendiniz için müthiş bir taktik yaratın!Bir oyuncunun pozisyonunu istediğiniz şekilde ayarlayın,sahanın istediğiniz bir yerine koyun,defansif ofansif koşularını ayarlayın! -Zenginleştirilmiş Aİ: Yeni defansif pozisyon sistemi çok iyi bir taktik gerektirir ve eğer iyi bir taktik vermişseniz oyuncunun doğru yerde doğru zamanda rakibe müdahale etmesini sağlar! -Menajer Modu Geliştirildi: Sezon öncesinde takımızı kampa alın,hazırlık maçlarında onları deneyin!Yeni antreman modu özellikleri ve dinamik yönetim beklentileri sistemi sizi ya yükseltecek,ya da takımızın düşüşüne neden olacak. -Replay Kaydetme: Artık maçlarınızın önemli pozisyonlarını ya da MAÇIN TAMAMINI kaydedebileceksiniz. İlerleyen zamanlarda eski maçlarınızı izleyip nostalji yapabileceksiniz...

Sistem Gerekinimleri - Windows® 2000, Windows® XP & Windows® Vista - Pentium® 4 1,3 GHz (Windows Vista 1,5GHz) - 256 MB RAM (Windows Vista 512 MB RAM) - 3,92 GB HDD

FıFa 2008 Download (Demo) Donloa12
Fifa 2008 indirmek icin tıklayın
MaTR*| w0lkhan
Karizma Admin
Karizma Admin
MaTR*| w0lkhan

MesajKonu: Geri: FıFa 2008 Download (Demo)   FıFa 2008 Download (Demo) Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 5:36 pm

Bi zamanlar bende wardı fifa08 ama fifayı sevmiyoRum Smile
https://hamachiturk.catsboard.com
aRes

aRes

MesajKonu: Geri: FıFa 2008 Download (Demo)   FıFa 2008 Download (Demo) Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 6:54 pm

BUNU BEKLİYORDUM TEŞEKÜRLER
boys_of_hell

boys_of_hell

MesajKonu: ..OuZZ..   FıFa 2008 Download (Demo) Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 2:25 pm

FıFa 2008 Download (Demo) Fifa082007100716235806ii9

FıFa 2008 Download (Demo) 9

bendede far ..... çok süper aslında ama sizin kararınız..ben biş ..diyemem

FıFa 2008 Download (Demo)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ZoneAlarm 7.0 2008
» nba live 2008 full download by:aRes